+38 (098) 667-85-95
    viber wp telegram skype tel
info@sd-studio.com.ua

Ведення соціальних мереж.

ведення соціальних мережСоціальні мережі давно стали невід'ємною частиною життя сучасного суспільства. Будь-який його представник, незалежно від статі, віку, освіти, рівня доходів та соціального становища, може знайти в нескінченному розмаїтті тематичних блогів свій «клуб за інтересами», де можна і людей подивитися, і показати, і поговорити на хвилюючі теми. Мільйони користувачів мають аккаунти в популярних соцмережах - FaceВook , Instagram , Twitter , Livejournal та ін. Така величезна аудиторія, звичайно ж, не може не привертати уваги фахівців з просування та реклами.

Переваги просування у соцмережах.

Сучасні технології дозволяють безлічі людей одночасно бути присутніми в інформаційному просторі. Ці мільйонні скупчення потенційних читачів дають разючу можливість швидко донести до широкої аудиторії будь-яку інформацію про Ваш товар, бізнес, послуги. Одним із ефективних способів поширення інформації є ведення сторінки компанії або групи у соціальних мережах. На сьогоднішній день без цього навіть неможливе якісне розкручування сайта .

Які ж переваги надає просування у соціальних мережах?

 • Насамперед, це широке охоплення аудиторії, як уже було сказано  . Аудиторії відомих соціальних мереж зникають мільйонами.
 • Чималу роль грає можливість виділяти потрібні групи, сторінки, використовуючи дані користувачів себе. Маючи чітке уявлення про цільову аудиторію свого сайту, можна легко підібрати потрібний сегмент користувачів, яким ваша пропозиція здасться цікавою.
 • Ви можете безпосередньо донести до потенційного споживача інформацію про себе і отримати негайний фідбек. Під час спілкування в блогах відбувається активний обмін інформацією. Взаємне обговорення дозволяє сформувати позитивний образ компанії у сприйнятті користувачів.
 • Кожен учасник групи може донести інформацію до друзів та знайомих, які не відвідують конкретну соціальну мережу.

Як правильно вести групи та сторінки?

При безперечній корисності соцмереж для бізнесу, на практиці ведення групи часто виявляється надто складним завданням для непрофесіонала.

На перший погляд, завдання здається простим, але щоб успішно просувати сайт у соціальній мережі, необхідно мати спеціальні знання в різних галузях. Вибудовування успішної стратегії просування вимагає участі спеціаліста, знайомого з методами та прийомами цієї роботи. Для ведення груп у різних соціальних мережах необхідно досконально знати особливості функціонування кожної, оскільки вони відрізняються безліччю нюансів, здавалося б непомітних. І крім усього вищесказаного, ведення групи щодня забирає кілька годин. Просто завести аккаунт і постити в ньому новини раз на тиждень буде недостатньо для отримання значного результату. Блог або група потребує постійного догляду, подібно до городу або домашньої рослини. Потрібно стежити за оформленням, постійно оновлювати контент щоб читачеві було цікаво заходити сюди знову і знову.

Необхідно регулярно відповідати на коментарі, щоб створити прямий діалог із відвідувачем. Часом потрібна жорстка модерація, щоб вчасно припинити нашестя мережевих хуліганів. І знову ж таки – необхідні знання, щоб відрізняти одних від інших. Надайте це завдання фахівцям!
Якщо Вам не вистачає дорогоцінного часу або необхідних навичок, оптимальним рішенням буде надання груп у соціальних мережах фахівцям. В наш час максимальної спеціалізації майже у всіх сферах діяльності існують експерти, які займаються веденням груп професійно. Наша компанія «Sd-Studio» надає послуги фахівців, здатних розв'язати завдання щодо просування Вашого сайту в соціальних мережах:

 • Оцінка цільової аудиторії.
 • Аналіз потенційних конкурентів.
 • Розробка стратегії просування.
 • Щоденна робота з її практичного здійснення з регулярним аналізом та корекцією за необхідності.

Ми володіємо необхідними знаннями та навичками у методах аналізу, створенні стратегій та концепцій, побудові ефективної комунікації, роботі з контекстною рекламою, тонкощах адміністрування у кожній із відомих соціальних мереж. Ми допоможемо організувати Вашу діяльність у будь-якій із соціальних мереж і досягти максимальної віддачі.

Послуги нашої компанії із ведення соціальних мереж!

 • Ми створюємо сторінку або групу в одній із соціальних мереж (Facebook – Twitter – Instagram), з оформленням обкладинки та всіх необхідних елементів профілю.
 • Проводимо аудит раніше створеного облікового запису замовника. Докладно аналізуємо контент, зовнішнє оформлення та динаміку відвідувань. Надаємо звіт та професійні рекомендації щодо покращення дизайну та контенту для більш ефективного промоції.
 • Адмініструємо групи. Постійне оновлення наповнення (від 3-5 постів щотижня, як мінімум), розміщення фото- та відеоматеріалів, відповіді на коментарі, організація конкурсів, залучення нових учасників. Робота ведеться щодня, крім вихідних (у вихідні здійснюється лише модерація).  
 • Розмістимо вашу рекламу в соціальній мережі.

 

Блог SD-studio

Новини SD-studio

FaLang translation system by Faboba

Залишити онлайн заявку

...

Підписатися на розсилку
Підписавшись на розсилку, Ви зможете найшвидше дізнатися про вигідні пропозиції та акції!

Блог SD-studio

Новини SD-studio