+38 (098) 667-85-95
    viber wp telegram skype tel
info@sd-studio.com.ua

Розкрутка сайтів. Необхідне рішення для бізнесу.

Розкрутка сайту в Києві набула важливого значення для бізнесу, і це цілком обґрунтовано. Цей вибір роблять багато власників компаній, якщо хочуть досягти стійких та ефективних результатів маркетингу, який безапеляційно призводить до збільшення продажів та розвитку бізнесу.

Ми, веб-студія « Sd-Studio », пропонуємо вашій увазі послуги з розкрутки сайтів та їх просування за ключовими запитами у ТОП-5 та ТОП-10 у пошукових системах.

Чому наша робота ефективна та приносить результати?

 1. Збільшується органічний трафик , який дає цільових відвідувачів, а отже, і приносить дохід. Висока позиція у пошуку дає великий сплеск дзвінків та «гарячих» клієнтів. Вашим завданням буде лише правильно та вигідно піднести потенційному клієнту свій товар чи послугу для успішного продажу. Розкрутка сайту це постійна робота над сайтом, його іміджем та рейтингами, яка навіть з часом збільшує свою цінність.
 2. SEO – один із головних напрямків роботи нашої компанії. Ми маємо досвід у цій сфері понад 10 років та знаємо, як це робиться. Крім того, постійне підвищення кваліфікації та відвідування предметних семінарів дає нам право говорити про високу поінформованість у цій сфері. Ми знаємо, які алгоритми наводяться на дію в пошукових системах, як вони працюють і змінюються. Всі ці знання застосовуються на практиці та працюють на грамотну та професійну пошукову оптимізацію Вашого сайту.
 3. Вигідні умови співпраці та оптимальні ціни – наша перевага. Розкрутка та оптимізація інтернет сайту може відбуватися за кількома сценаріями, які ми пропонуємо нашим замовникам. Також ми можемо говорити про індивідуальні плани роботи для досягнення бажаного результату. Ми чесно говоримо, якщо запропонований Вами бюджет не може бути реалізований. Ми завжди базуємося тільки на реальних цінах на витрати на розкручування того чи іншого запиту.
 4. Постійний діалог із клієнтом дозволяє точно пояснити, чого ми можемо досягти, а розуміння замовником механізму дій дає впевненість у результаті. Ми маємо гарну репутацію. Про це свідчать позитивні відгуки наших клієнтів та результат, який можна перевірити за пошуковою системе . Ось деякі з них: « Новий Дом », « Стоун Гранит " і т.д.

У чому полягають переваги SEO-просування?

 1. Явна перевага перед рекламою в мережі або в офлайні. Телебачення, радіо, платна реклама або роздача рекламної полиграфии перестане діяти, щойно закінчиться процес рекламування. В той час як просування сайта має довгостроковий ефект.
 2. Ваша інформація досягає лише тих людей, яким вона потрібна. Якщо людина вводить запит у пошуковій системі, то його вже цікавить цей товар чи послуга, отже, вона є вашим потенційним замовником. Таким чином, вкладені гроші не розпорошуються на тих, хто навряд чи стане клієнтом Вашого бізнесу.
 3. Природний трафік та висока позиція у видачі дають довіру не лише клієнтам, а й пошуковим системам. Отже, рейтинг Вашого сайту та бізнесу тільки збільшується. Доведено, що контекстна реклама менш результативна, ніж природна видача.
 4. Значна економія средств , через дешевшу вартість одного замовника. Один цільовий перехід по пошуковому трафіку обійдеться вам у меншу суму, ніж по контекстній рекламі.
 5. Довгостроковість результата забезпечується комплексною роботою над сайтом та його іміджем серед пошукових систем. Високі рейтинги та трафік на сайт забезпечить замовлення та хороші позиції у видачі.
 6. Чим довше проводиться просування, тим кращий результат. Покращення результатів та ефективності підвищується з кожним днем ​​розкручування. Крім основних ключових запитів ви отримаєте в ТОП та супутні їм. Наприклад, основний запит "будівництво будинків" є "локомотивом" для таких запитів, як "будівництво будинків під ключ", "будівництво та ремонт будинків", "будівництво будинків швидко" і т.д.

Розкрутка сайтів має також і певні особливості:

 1. Перших результатів доведеться чекати не менше 4-6 месяцев залежно від конкуренції з потрібної тематики та інших чинників. А це іноді не дуже до речі. Тому про розкручування слід подумати заздалегідь. У будь-якому випадку, наші фахівці для швидкого відгуку клієнтів запропонують Вам інші методи: контекстну рекламу та ін.
 2. Залежність змін алгоритмів пошукових машин. Слід пам'ятати, що пошукові системи працюють незалежно і трапляється, що виконана робота не відразу дає очікуваний результат.
 3. Складно спланувати конкретний результат відвідуваності. Якщо контекстна реклама прогнозована, то SEO-розкрутка точно не гарантує певної кількості відвідувачів у певний час.
 4. Своєчасне збільшення бюджету. Слід пам'ятати, що конкуренти не сплять і також проводять роботи над своїми сайтами, тому місце у видачі постійно змінюватиметься. Тому залежно від наявних та бажаних результатів необхідно переглядати бюджет 1 раз на 6-12 місяців.

Розкрутка сайтів та їх ціна.

Якщо потрібно точно знати, скільки коштуватиме розкрутка Вашого сайту, необхідно зробити аналіз існуючого ресурсу.
Ми зробимо це та надамо цю інформацію як по телефону, так і в онлайні. Головне, спочатку врахувати конкуренцію у тематиці та частотність основних запитів. Якщо конкуренція висока, то й ціна просування по них буде вищою, якщо ні, то розкрутити Ваш сайт можна буде з меншим бюджетом. Зв'яжіться з нами і ми проведемо докладну консультацію з питань, що Вас цікавлять. Ми високо цінуємо вашу довіру та прагнемо відповідати високим вимогам цієї сфери діяльності.

Головні принципи нашої роботи – це ефективне планування, постійний контроль, зрозумілі, регулярні та правдиві звіти та високі результати для Вашого бізнесу!

Ми працюємо як по Києву, так і по всій Україні, адже всесвітня мережа дозволяє бути з вами на зв'язку в роботі цілодобово та в будь-якій точці світу. Це гарантує швидке вирішення будь-якого питання та постійний контроль за ситуацією.

Телефонуйте нам за телефоном: +38 (098) 667-85-95 або пишіть на нашу пошту Адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Для перегляду адреси у вашому браузері має бути включений Javascript.  щоб уточнити всі питання щодо просування Вашого сайту, ми підготуємо пропозицію розроблену саме під Ваш ресурс з варіаціями за бюджетами.

 

Блог SD-studio

Новини SD-studio

FaLang translation system by Faboba

Залишити онлайн заявку

...

Підписатися на розсилку
Підписавшись на розсилку, Ви зможете найшвидше дізнатися про вигідні пропозиції та акції!

Блог SD-studio

Новини SD-studio