+38 (098) 667-85-95
    viber wp telegram skype tel
info@sd-studio.com.ua

Копірайтинг та seo-копірайтинг.

З настанням комп'ютерної ери та надзвичайним розширенням інформаційного простору виник і з кожним днем ​​зростає попит на послуги копірайтингу.
Ринок копірайтингу в Україні постійно розширюється, оскільки наша країна є однією з передових у Європі у сфері IT-технологій. Постійно виникають нові агентства копірайтингу як у мережі, так і в офлайн-світі. Що таке копірайтінг? Це написання статей для вашого веб сайта з метою наповнити його інформаційним контентом згідно з тематикою та перевагами замовника.

Seo копирайтинг (або, як його ще називають у кириличному сегменті інтернету, сео копірайтінг) – це робота складніша. Це не тільки красивий, грамотний та унікальний текст на сучасному сайте , який допоможе залучити потенційного споживача та зацікавити його Вашим товаром або послугами, а також складений з урахуванням вимог пошукових систем, з пропискою та виділенням ключових запитів, правильним форматуванням тощо.

Як працює наш SЕО-копірайтинг?

Перше, з чим має справу користувач, який шукає інформацію – це пошукові системи, які постійно моніторять простори інтернету, щоб за першим запитом користувача видати шукані відомості. Як зробити, щоб саме Ваш сайт опинився серед перших ссылок (ТОП10), отримані користувачем?

У цьому Вам допоможуть seo-копірайтери нашої студії.

Знання передових технологій та великий досвід роботи дозволяють їм правильно визначити, як саме слід розставити у тексті ключові слова, щоб здобути розташування пошукових роботів. Наша компанія SD-studio вже понад 10 років спеціалізується на просуванні сайтів різної тематики та спрямованості.

Ми вивчили алгоритми роботи пошукових систем і точно знаємо, як найефективніше вивести Ваш ресурс на перші позиції в пошуку за допомогою грамотно складених статей. В умовах сучасної жорстокої конкуренції за місця в топі пошукових систем послуги грамотного seo-копірайтера безцінні.

Але ознайомившись із нашими цінами на ці послуги, Ви не вважаєте їх надмірними. Професійний та ґрунтовний підхід до роботи вигідно відрізняє наших фахівців у будь-якій сфері діяльності, починаючи від створення сайта і закінчуючи обслуговуванням вже функціонуючих:

  1. Наші seo-копірайтери ретельно опрацюють кожен етап свого завдання.
  2. Вдумливо вивчать вимоги замовника та тематику його ресурсу
  3. Складуть тексти з урахуванням семантики сайту
  4. Уважно ознайомляться з відомою інформацією на тему
  5. Складуть план і напишуть грамотний, оригінальний та якісний текст
  6. Ретельно перевірять як сам текст, так і спрацьовування ключових слів
  7. Відформатують текст і зроблять його зручним для читання 

 Звернувшись до нас, Ви отримаєте найякісніші послуги з написання унікальних текстів та оптимізації їх для пошукових систем.

Блог SD-studio

Новини SD-studio

FaLang translation system by Faboba

Залишити онлайн заявку

...

Підписатися на розсилку
Підписавшись на розсилку, Ви зможете найшвидше дізнатися про вигідні пропозиції та акції!

Блог SD-studio

Новини SD-studio