+38 (098) 667-85-95
    viber wp telegram skype tel
info@sd-studio.com.ua

Контекстна реклама – це швидкий старт для Вашого інтернет бізнесу!

Практично кожен бізнесмен вже оцінив усі переваги контекстної реклами: потік цільових відвідувачів на тему сайту, економність, швидкість запуску. Тому для нас першочерговим завданням є налаштування контекстної реклами для наших клієнтів та оптимізація ціни для найменших витрат. Якщо вам потрібна ефективна яскрава реклама в пошукових системах, що запам'ятовується, звертайтеся в компанію « SD-studio ».

Що таке контекстна реклама і чи потрібна вона вашому бізнесу?

Цей унікальний інструмент для Вашого бізнесу в Україні та по всьому світу, він допомагає знайти своїх покупців вже за пару годин після початку рекламної кампанії. Тому він має величезну популярність у тих, хто хоче ефективно продавати свої товари або послуги.

Суть роботи самої контекстної реклами дуже проста: рекламні оголошення показуються тим відвідувачам пошукової системи, хто вже ввів запит, який тематично близький до рекламованих продуктів. Таким чином, ви отримуєте лояльну до ваших оголошень аудиторію, яка вже на 50% готова до здійснення покупки. Це не нав'язливі баннера , що моргають і закривають основні сторінки на сайте , а точна та корисна інформацію для споживачів.


Для реклами будь-якого бізнесу є переваги у контексті, а саме:

 1. бюджет використовується із максимальною раціональністю;
 2. ви платите за певних відвідувачів вашого сайту, тобто. за переходи;
 3. оперативний запуск реклами – від 1 до 3 днів;
 4. ретельне коригування таргет-групи;
 5. ви зможете вказати, коли саме мають відображатися ваші оголошення;
 6. можливість вносити корективи до списку ключових слів або об'яв, коли кампанія вже запущена;
 7. отримання звітів;
 8. прозорість роботи та контроль витрат;
 9. можливість прогнозування бюджету перед початком показу об'яв.

Чи не так це «залізні» аргументи для того, щоб замовити контекстну рекламу? Так ви зможете повністю доставити потрібну інформацію до потенційного покупця, який вже готовий до покупки. Крім того, заплатіть лише за тих, що перейшли на ваш сайт. Це мрія для будь-якого бізнесу та будь-якої компанії, яка бажає отримати ефект «тут і зараз».

У чому вигода роботи з SD-studio?

Ми працюємо в рекламному бізнесі України понад 10 лет , і постійно розвиваючись, ми розробили справді ефективну реалізацію контекстної реклами. Такий підхід гарантує залучення великої кількості потенційних клієнтів на Ваш сайт, незважаючи на те, що він лише починає працювати. Таким чином Ви отримаєте дохід від свого бізнесу в перші дні запуску кампанії.

 1. Контекстна реклама – це пріоритетний напрямок нашої діяльності. Ми не тільки запустимо рекламну кампанію, а й досягнемо оптимальних результатів за оптимальних витрат.
 2. Налаштування контекстної реклами відбувається таким чином, що Ви отримуєте не просто оголошення, які відображаються у потрібний час, а можете виконати певні завдання. Наприклад, отримати дзвінки та замовлення із сайту.
 3. Індивідуальний підхід до кожного замовника. 
 4. Регулярні прозорі звіти, які дозволяють стежити за перебігом рекламної кампанії та контролювати витрати.
 5. Маємо необхідний досвід для надання якісних послуг.

Як це ми робимо. Як замовити контекстну рекламу?

 1. Найпершим і найголовнішим етапом є вивчення тематики вашого сайту, а також конкуруючих фірм та визначення пріоритетних напрямків.
 2. Упорядкування семантичного ядра, яке складається з високочастотних ключових запитів для вашого сайту.
 3. Прогноз бюджету та бажаного часу, відведеного на рекламну кампанію.
 4. Складання плану рекламної кампанії: стратегія, групування запитів, визначення цільових сторінок, мінус-слів, текстів рекламних оголошень та налаштування націлювання.
 5. Наступним етапом створюється обліковий запис Google AdWords . Встановлюється зв'язок між сайтом та аналітичними службами.
 6. Для цілком правдивої картини аналітики та звітів робимо відповідні налаштування. Тільки після налагодження всіх систем та служб ми запускаємо рекламну кампанію.
 7. По можливості вибираємо оптимальну ставку сторінок пошуку. Таким чином, для першої сторінки вона буде вищою, для решти – менше.
 8. Щоденний контроль та перевірка всієї роботи механізму, його корекція за необхідності.
 9. Протягом усієї рекламної кампанії ми надаємо звіти з показниками та витратами. 
 10. Тримаємо зв'язок до замовника, який необхідний для корекції та регулювання різних питань.
 11. Після закінчення звітного періоду Ви отримаєте всі подробиці про рекламну кампанію у звіті, а також наші побажання для покращення її роботи.

Таким чином, якщо Ви вирішили зайнятися продвижением своїх сайтів та вивести їх у ТОП поиска , То найкращим способом для миттєвої віддачі є контекстна реклама. Поки СЕО просування тільки починає працювати, Ваші оголошення вже побачать мільйони потенційних клієнтів. Ми зробимо Вашу рекламну кампанію окупною та ефективною!

 

Часто задавані питання

Блог SD-studio

Новини SD-studio

FaLang translation system by Faboba

Залишити онлайн заявку

...

Підписатися на розсилку
Підписавшись на розсилку, Ви зможете найшвидше дізнатися про вигідні пропозиції та акції!

Блог SD-studio

Новини SD-studio