+38 (098) 667-85-95
    viber wp telegram skype tel
info@sd-studio.com.ua

Про нас.

Компанія « Sd-Studio » — це злагоджена команда зі стажем роботи понад 10 років та багатим досвідом роботи у сферах web–дизайна і комплексного продвижения сайтів. Наше завдання – створити сайт який буде ефективним маркетинговим інструментом для будь-якого нашого замовника. Найважливіше для нас – забезпечити роботу вашого інтернет-ресурсу для успішного бізнесу.

Послуги від "SD-studio"

Створення сайтів під замовлення в Києві та Україні від SD-Studio

Чому ми?

 1. Ми працюємо в тісній співпраці один з одним і націлені на результат : задовольнити вимогливі запити клієнта та з максимальним ефектом розробити веб-сайт для Вашого бізнесу.
 2. Індивідуальний підхід до кожного клиенту – це наше кредо. Саме так ми можемо забезпечити виконання поставленого завдання. Багато наших клієнтів стають нашими хорошими друзями, які успішно працюють з нами багато років. Тому ми цінуємо кожного з них: їхній успіх – наш успіх.
 3. Оптимальний варіант для вашої компанії буде розроблений та узгоджений із загальною концепцією вашого бизнеса . Якщо у вас є мета створення унікального веб-сайта , то ми обов'язково допоможемо здійснити її.
 4. Виконуємо весь спектр робіт з сайтів. Будь-який сайт повинен розвиватися і коли вам необхідно внести на ньому зміни або скоригувати його роботу на нові цілі, то ви легко зможете це зробити з нашою допомогою.
 5. Ваш сайт буде мати оптимальні функціональні возможности , зручну навігацію та дизайн . Ми врахуємо особливості навіть фірмового стиля (який ми також можемо створити для вас).
 6. Ми рекомендуємо Вам оптимальні можливості сайта - юзабіліті та використання сучасних елементів веб-дизайну.
 7. В результаті ви отримаєте web-сайт, який повністю готовий до подальшої работе а головне націлений на вирішення конкретних завдань. Продуманий до дрібниць, підготовлений до рекламе та просування. Ви зможете отримувати прибуток просто розвиваючи свій бізнес із сайтом у тому числі.
 8. Технічну підтримку сайта ми також можемо обеспечить .Тому ви ніколи не залишитеся віч-на-віч зі своїми проблемами.
 9. Ми дамо потужний старт вашому бізнес-ресурсу і допоможемо забезпечити його ефективну роботу всіх етапах існування: від постановки правильної мети до маркетингової політики.

Навіщо потрібний вебдизайн. Що це таке?

Одна з найважливіших речей для бізнесу – гарний дизайн сайту. Ваш ресурс в інтернеті – це, по суті, вітрина вашого підприємства. Він ставить вас вище або нижче за ваших конкурентів. Ми, компанія " SD-studio ", надаємо послуги розробки веб-дизайну, а також фірмових стилів у Києві та по всій Україні. Давайте розглянемо три основні причини, чому гарний дизайн зробить ваш ресурс успішним та ефективним.

 1. Створює перше враження.
  Коли відвідувачі приходять на ваш сайт, то у вас є кілька секунд, щоб залишити хороше враження про себе. Веб-сайт повинен мати чистий, привабливий дизайн, який простий у навігації та привертає увагу до вашого продукту чи контенту. Професійно розроблений ресурс, який простий у сприйнятті і привабливий, не тільки дасть вашим глядачам позитивний користувацький досвід, але й позитивно вплине на імідж вашої компанії або бренду. Хороший веб-дизайн допоможе їм залишатися на вашій сторінці, а не йти до конкурентів.
 2. Допомагає пошукової оптимізації (SEO).
  Багато елементів та методи веб-дизайну впливають на те, як виглядатиме опублікований контент на вашому сайті. Чи дає він повне розуміння вашої тематики вашим відвідувачам, як довго вони затримуються на сторінках і як багато шукають у вас інформації. А це, своєю чергою, впливає на індексацію та сканування пошукових роботів. Професійно розроблений інтернет-сайт безпосередньо впливає на кількість відвідувачів сайту.
 3. Завойовує довіру до вашої аудиторії.
  Люди не довіряють погано розробленим сайтам. Якщо вони бачать незграбний дизайн або інформація виглядає застарілою, вони не довірятимуть вашому сайту. Вони можуть розглядати ваш сайт як вірусний або сумнівний, тому що у вас немає оновленого веб-дизайну.

Послуги веб-студії "SD-Studio".

 1. СТВОРЕННЯ САЙТІВ. Вам потрібен сучасний та ефективний сайт? Тоді ви зайшли на адресу. Будь-які варіанти від сайтів-міні та лендингів до величезних інтернет-магазинів та індивідуальних проектів.
 2. ДИЗАЙН. Це наше друге ім'я! У нас ви можете не тільки веб-дизайн заказать для інтернет-ресурсів, а також для логотипів, брендів, загального стилю компанії та макетів поліграфії.
 3. ПРОСУВАННЯ САЙТІВ. Розкрутка сайтів, контекстна реклама, соціальні мережі, аудит сайтів, копірайтинг – все це важливі складові SEO просування. Тут у кожному напрямі у нас працюють досвідчені кваліфіковані спеціалісти.
 4. ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТІВ. Швидкий старт - це не проблема, а ось забезпечити коректну роботу інтернет-сторінок протягом довгого часу також важливо. Техпідтримка – ваші ангели-охоронці кодів та протоколів, копірайтинг та наповнення контентом – цілющі потенціали для розвитку, фото-послуги та відеоролики – сучасні інструменти для просування.
 5. ХОСТИНГ. ДОМЕНИ. Доменне имя та його правильне відображення в інтернет-просторі є важливими складовими для роботи будь-якого ресурсу. Ви можете сміливо довірити нам цей фактор та бути спокійним!
 6. ПОЛІГРАФІЯ. Жодний інтернет-сайт не замінить поліграфічну продукцію: візитки для знайомства, флаєри для акцій, буклети та триклети для роздачі постійним клієнтам, календарі на подарунок улюбленим партнерам та багато іншого, щоб при особистій зустрічі нагадати про себе.

Переваги роботи із "SD-studio".

Чому варто працювати із нами? Є одна головна причина: ми ставимося до клієнтів так, як хотіли б, щоб ми ставилися до нас. А якщо докладніше, то ось щонайменше вісім актуальних фактів, щоб почати свій шлях в інтернет-просторі з нами.

 1. У нас шановний вік – 11 лет Ми працюємо з 2009 року і створили за цей час багато різних проектів. Створення мобільних, дружніх, адаптивних сайтів – нелегке завдання і ми його виконали. Скористайтеся нашим досвідом та креативністю!
 2. Технологии - Отримайте доступ до широкого спектру ресурсів.
  Наші продукти створені на основі сучасних тенденцій та технологій. Таким чином, ми здатні розробляти та проектувати будь-що, від простої статичної бізнес-сторінки до складного веб-сайту електронної комерції. Ви коли-небудь намагалися створити сайт самостійно? Якщо ви не маєте високої кваліфікації в області програмних додатків, новітніх веб-стандартів і не володієте кількома мовами, у вас попереду гіркий досвід і довге навчання. Ми створюємо сайти в CMS Joomla і WordPress на новітніх версіях, враховуємо актуальні вимоги до сайтів. Наприклад, усі нові сайти мають захищений протокол HTTPS.
 3. Завжди вдосконалюємось. З часом багато фірм стають самозадоволеними, почуваються комфортно на своїх ринкових позиціях і перестають займатися розвитком та самонавчанням. Ми ніколи не відчуватимемо себе комфортно з існуючим станом речей. Тому що ті, хто нехтують такими принципами, втрачають клієнтів і зрештою зазнають невдачі. Ми маємо постійно розвиватися.
 4. Індивідуальний подход та розуміння ваших запитів, навіть якщо у вас немає технічних знань про створення сайту. Що означає хороший сервіс? Для нас це означає робити щось трохи незвичайне та творче, вихід за рамки очікуваного, що "зачепить" і клієнта та його споживача. Ми ставимося до кожного клієнта, незалежно від обсягів замовлення, як найважливішого клієнта, який у нас є. Ми підбираємо оптимальний варіант для замовника з огляду на його запити та можливості.
 5.  Принципи у роботі. Ми дотримуємося таких важливих правил, як відкритість та чесність, якість роботи – понад усе. Міцні, позитивні стосунки, спричинені відкритим та чесним спілкуванням, це те, що відрізняє нас від інших. Важливо завжди діяти чесно, бути співчутливим, дружелюбним і бути впевненим, що ми завжди чинимо правильно.
 6.  Успіх клієнта – наша місія. Наш успіх має значення лише в тому випадку, якщо ви успішні, і ми дуже серйозно ставимося до цього зобов'язання. Ми розуміємо ваш бізнес та працюємо з вами, щоб створити ваш веб-сайт для досягнення ваших цілей. Заощадити ваш час, заробити більше прибутку і стати потужним активом для вашого бізнесу. Тому ми налаштовані не на разовий заробіток, а на постійну співпрацю, тож робимо роботи максимально ефективною.
 7. Повний цикл обслуговування. У нас в арсеналі все, що потрібно для успішного просування в інтернет-просторі. Ми часто починаємо із створення міні-сайту, а вже через невеликий час клієнт робить замовлення візиток, флаєрів, збільшує обсяги сайту, переходить на наш сервіс доменів та хостингу, а також технічної підтримки сайту. Реклама та СЕО-просування – це ще один коник нашої студії. Тому ви можете бути впевнені, що всі процеси по веб-дизайну ми бачимо не лише з погляду краси, але й подальшого рекламного та технічного обслуговування.
 8. Наша команда - вона невелика, але дуже ефективна, яка дозволяє утримувати демократичні ціни, і СОТ час не дає вашій роботі загубитися серед безлічі відділів і фахівців. Кожен замовник для нас важливий і цінний, ми тримаємо всі процеси під контролем та у кращому їх виконанні. Працюючи невеликою злагодженою командою, розуміємо з півслова один одного та замовника, з роками удосконалюючи свої навички та ставши практично друзями зі своїми постійними замовниками. Запрошуємо Вас стати частиною нашого колективу!
FaLang translation system by Faboba

Залишити онлайн заявку

...

Підписатися на розсилку
Підписавшись на розсилку, Ви зможете найшвидше дізнатися про вигідні пропозиції та акції!