+38 (098) 667-85-95
    viber wp telegram skype tel
info@sd-studio.com.ua

Створення фірмового стилю.

Вам набридли однакові та безликі шаблонні логотипи та слогани? Ви хочете створити свій оригінальний та вражаючий фірмовий стиль? Забудьте про сірість та непоказність – звертайтеся до нашої компанії - « Sd-Studio »! Ми точно знаємо, як за допомогою вдалого дизайну фірмового стилю залучити цільову аудиторію для ваших товарів та послуг. Ми пропонуємо Вашій увазі послуги зі створення та розробки логотипа у Києві для Вашої компанії.

Ми створимо незабутній фірмовий стиль, який зробить Ваш бізнес прибутковим.

Що таке фірмовий стиль і навіщо він потрібний?


Фірмовий стиль покликаний за допомогою компонування графических елементів створювати індивідуальний і незабутній імідж компанії. Єдиний стиль оформлення корпоративних атрибутів допомагає підвищити довіру клієнтів та зробити фірму відомою серед конкурентів.


Якщо немає єдиного корпоративного стилю компанії, то довіра до послуг чи товарів знижується. Саме тому варто при кожному контакті клієнта та фірми-виробника використовувати той чи інший елемент фірмового стилю. Так ви зможете значно заощадити на рекламі надалі, створити позитивний імідж своєї компанії та забезпечити впізнаваність на довгі роки. Досить одного разу вкласти фінанси у розробку фірмового стилю та довірити це нам, компанії «Sd-Studio».

Що включає фірмовий стиль?

Робота над основними елементами фірмового стилю – фундамент для подальшої розробки:

 1. робота над логотипом ;
 2. добірка потрібного шрифту;
 3. підбір головних кольорів та всієї колірної гами знака;
 4. виготовлення макетов для атрибутів компанії – візитки, фірмові конверти та ін.

Все це створює загальний імідж вашого бізнесу та забезпечує впізнаваність завдяки фірмовому стилю та його елементам. Використовувати його можна на всіх носіях компанії: на корпоративному сайте , на бланках, визитках , друку, поліграфічної продукції, спецодягу, сувенірах, навіть у архітектурному середовищі.

Як ми розробляємо фірмовий стиль:


Для того, щоб створити фірмовий стиль для Вашої компанії, ми робимо велику роботу. За допомогою комплексного підходу та аналізу вашого ринку та конкурентів створюється той унікальний знак, який буде вигідно відрізняти вашу компанію від інших у цій сфері.

Першим і найголовнішим етапом є розробка логотипу компании .

Саме від цього елемента надалі відштовхуються всі інші фірмовий бланк і візитка і т.д, в ньому підбираються колірна гама і шрифти. Все це ретельно вивіряється та затверджується разом із клієнтом. Наступним кроком вписуємо логотип до інших фірмових елементів: бланки для документації, візитки, конверти тощо. Вони повинні ідеально поєднуватись один з одним і відповідати всім вимогам замовника. Все це буде використовуватися в майбутніх рекламних компаниях та для виготовлення поліграфічної продукції.

Чому розробити фірмовий стиль із нами – найкраще рішення?

 1. Створюючи фірмовий стиль, старанно опрацьовуємо всі поставлені завдання: привернути увагу, що своєю чергою підвищить як впізнаваність, а й прибуток.
 2. Допомагаємо сформувати разом з ідеєю компанії та емоцію, яку вона та її товар даруватимуть своїм покупцям.
 3. Ретельно вивчаємо ринок клієнта, щоб розуміти сферу діяльності та не повторити конкурентів.
 4. Ми створили більше 20 фірмових стилів, деякі з них Ви можете побачити у нашому портфолио .
 5. Розробили понад 30 логотипів для компаній у найрізноманітніших сферах бізнесу.
 6. Маємо постійного підрядника виготовлення поліграфічної продукції, дозволяють реалізувати весь спектр роботи комплексно.
 7. Маємо гнучку систему знижок та завжди готові йти назустріч при оформленні остаточної вартості.
 8. Створюємо всі необхідні елементи фірмового стилю: від логотипу до розробки макетів поліграфії, таких як флаєри, буклети, триклети та інше.
 9. Працюємо швидко, без затримок та завжди на зв'язку із замовником.
 10. Ми зможемо розробити для Вас логотип будь-якого типу: від простого - великого до складного - вражаючого, графічного зі знаком та певним змістом.

 

Блог SD-studio

Новини SD-studio

FaLang translation system by Faboba

Залишити онлайн заявку

...

Підписатися на розсилку
Підписавшись на розсилку, Ви зможете найшвидше дізнатися про вигідні пропозиції та акції!

Блог SD-studio

Новини SD-studio