+38 (098) 667-85-95
    viber wp telegram skype tel
info@sd-studio.com.ua

Дизайн сайту, розробка дизайну сайту у Sd-Studio!

Дизайн - це найголовніший і значущий елемент у створенні сайту та його роль важко переоцінити. Компанія « Sd-Studio », яка вже багато років працює у сфері веб-дизайну, пропонує до Вашої уваги створення різноманітних дизайнів для сайтів з певними цілями. Для нас робота над дизайном – один із пріоритетних напрямків, правильне орієнтування якого допоможе зробити Ваш сайт зручним та привабливим, що безпосередньо впливає на прибутковість та успішність ресурсу.

Що таке дизайн сайту?

Дизайном називають графічне зображення web сайта що має певну структуру, композиції графічних елементів, колірних рішень та шрифтів.
Хочеться відзначити, що під дизайном слід розуміти не лише його зовнішню красу та привабливість, а й дружелюбність, зрозумілість та простоту інтерфейсу для Ваших відвідувачів. Така постановка питання повернеться Вам підвищенням конверсії та реальними клієнтами. Вважається, що чим простіше і зручніше дизайн, тим краще користувач може зосередитися на своїй меті - купівлі або замовлення послуг або товарів, якщо метою створення сайту не було залучення якомога більшої кількості за допомогою екстравагантного дизайну. Прикладами таких сайтів є промо-сайти, які створюються для залучення цільових відвідувачів саме яскравим та оригінальним дизайном до певного продукту чи послуги.

Дизайн сайту та головні критерії його якості.

Дизайн веб-сайту має бути привабливим для цільової аудиторії.
Все слід правильно порівняти: тематику діяльності вашої компанії, необхідну функціональність на сайті, рекламну стратегію, корисність інформації та легкість її використання. Саме так можна справити гарне враження. Збалансованість структури.
Баланс – це сенс усієї графіки на сайті, тому всі елементи мають бути розташовані відповідно до важливості та логіки наповнення. Дуже чітко потрібно продумати так зване «юзабіліті», що означає зручність у використанні ресурсу та акцент відвідувачів на найголовнішому – замовлення чи купівлі товару чи послуги. Обов'язково створюючи дизайн сайту слід враховувати особливості та переваги потенційного покупця (цільової аудиторії) та, виходячи з цих переваг, визначати оформлення проекту. Все це разом викликає не тільки позитивний відгук у відвідувачів бізнес-майданчика, а формує про компанію довірче позитивне враження.

Ціна дизайну сайту

Вартість створення макета дизайну сторінок сайту за простими, базовими вимогами – від 1500 грн.
за сторінку. Макет дизайн сайту за
індивідуальним проекту коштуватиме від 3000 грн. Слід зазначити, що ціна макета дизайну сайту враховує складність робіт, кількість сторінок тощо.

Створення дизайну сайту – скільки часу займе?

Термін створення дизайну сайту в нашій компанії починається з 5 робочих днів. Все залежить від того, скільки сторінок потрібно буде зробити, який обсяг інформації використовується і наскільки сам дизайн має бути унікальним. Якщо ви хочете точно дізнатися, скільки часу займе розробка дизайну вашого сайту, заповніть бриф і надішліть його нам. Обіцяємо, що за кілька годин ми обов'язково дамо відповідь.


Що потрібно підготувати перед тим, як замовити дизайн сайту?
Для точного та якісного виготовлення дизайну Вашого сайту необхідно точно визначитись із цілями майбутнього проекту. Для цього ми склали вам спеціальний перелік питань у брифі, які допоможуть з постановкою правильного завдання.

Що вам слід знати перед тим, як зробити остаточне замовлення на дизайн сайту:

  1. Визначити тип майбутнього сайта , «візитка» , «бізнес-сайт», «каталог», «інтернет-магазин», «лендінг» або інший варіант.
  2. Бажано вказати мінімум два-три вже існуючі в мережі сайту з дизайном, що вам сподобався, і з уточненням, що саме вам імпонує в них. Які деталі привернули увагу і що ви хотіли б, можливо, повторити на своєму сайті.
  3. Визначтеся з головною метою сайту: покупка, передплата, отримання інформації тощо. 
  4. Обов'язково потрібно вказати перелік пунктів меню та де вони мають розташовуватися. Існує кілька варіантів розташування елементів: вертикально, горизонтально або іншими, оригінальнішими способами.
  5. Якими інформаційними блоками буде наповнено кожну зі сторінок. Що буде розташовано на першій сторінці, що на сторінках інших розділів.
  6. Колірне рішення вашого сайту – бажано точно вказати, яка кольорова гама Вам потрібна або вказати кілька пріоритетних.
  7. Якщо у Вас вже є логотип або фірмовий стиль, надайте цю інформацію, ми врахуємо ці особливості в дизайні. Якщо буде необхідно, ми запропонуємо свої послуги зі створення логотипу та стилю компанії.

У компанії «Sd-Studio» всі ці завдання вирішуємо у комплексі та разом із замовником. Тому що, крім естетичного задоволення, сайт повинен приносити прибуток і оптимізувати роботу вашого підприємства.

Декілька робіт дизайн-макетів сайтів

Більше робіт можна побачити в розділі " Портфолио "

b2f 735

 

globaltop 735

 

vip 735

Блог SD-studio

Новини SD-studio

FaLang translation system by Faboba

Залишити онлайн заявку

...

Підписатися на розсилку
Підписавшись на розсилку, Ви зможете найшвидше дізнатися про вигідні пропозиції та акції!

Блог SD-studio

Новини SD-studio